Друк
Категорія: Акції та новини

1 жовтня відбулося відкриття відпочинкового комплексу "Козацький чан". Особливістю нашого  комплексу є наявність справжнього лікувального чану, виготовленого кращими майстрами в Закарпатті  та встановленого під відкритим небом згідно всіх норм та вимог. Станом на жовтень 2015 року наш чан  єдиний в своєму роді на теренах Дрогобиччини. Детальніше про особливості "варіння" в чані Ви можете ознайомитись в розділіл "Чан".

 Окрім чану, відпочинковий комплекс пропонує комфортне проживання в котеджі класу "Люкс", а також незабутні години в калсичній парній на дровах. 

У нас Ви можете замовити банний інвентар, продуктові набори до столу, звідати неповторних на смак страв, приготовлених в тандирі.

В "Козацькому чані" надає такі види послуг: парна в чані в комплексі з із парною на дровах (сюди входить також користування гостьовою кімнатою з посудою та меблями) ; тільки парну на дровах (+гостьова кімната), проживання в котеджі (в послугу включено також користування тандиром, альтанкою), оренда всього відпочитнкового  комплекс із всіма видами послуг для відпочинку з друзями чи сім"єю.